Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Acil Sağlık Alarmı Acil Sağlık Alarmı Hırsız Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Su Baskını Su Baskını Yangın Alarmı Yangın Alarmı Panik Butonu Panik Butonu Kamera Sistemleri Kamera Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

İş yerinizdeki verdiğiniz emekleri heba edilmesine SECOM Alarm olarak izin vermiyoruz. Üstün teknolji özellikleri bulunan hırsız alarm sistemi ile hızlı ve yalın bir kurum gerçekleşmektedir.

Hırsız alarmı can ve mal güvenliğinizi tehdit eden koşullarda alarm sisteminin aktif olması ile Alarm İzleme merkezine ulaşan sinyaller sonrası kolluk kuvvetleri adresinizi yönlendirilmektedir. Alarm İzleme merkezi ve kontrol merkezi 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

İş yerinizde gerçekleşebilecek hırsızlık durumlarında sirenler aktif olur ve yüksek seste rahatsız edici bir ses çıkartmaktadır ve sirenler 100 desibellik ses ile hem caydırıcı özelliği hem de çevrede bulunan kişilere uyarıda bulunmaktadır.

Aynı zamanda SECOM Alarm Merkezine gelen bildirimlerle kolluk kuvvetlerine bilgi ileterek müdahale uygulanmaktadır. Hırsızlık durumunda kullanılan kamera sistemleri ile bu kişilerin yakalanmasında kamera kayıtları da büyük önem arz etmektedir. 

Hırsız alarm sistemi diğer video kameraları, duman-gaz, ısı detektörleri, yangın alarm ya da tıbbi acil durum cihazları ile ile birlikte entegre edilerek kullanılabilmektedir.

Hırsız alarmı ile hem maddi hem de manevi kayıplarınızı önlemiş oluruz.

 

 Emek verdiğiniz iş yerinizin güvenliği SECOM Alarm' da.

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın