SECOM ile 7/24 Güvende Kalın 444 7 100 Hemen Arayınveya ücretsiz teklif formumuzu doldurun.

İşyeri Güvenlik Sistemleri

SECOM Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. SECOM Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar. Günümüzde hırsızlık gibi suçlar ülke genelinde daha da sık görülmeye başlanmıştır. Bu nedenle İşyeri Alarm Sistemleri gibi hırsızlık önleme amaçlı elektronik sistemlerin kullanılması bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hırsızlığı önlemek, bu tür bir olayı yaşamanın meydana getireceği gerek maddi ve manevi gerekse psikolojik yıkım ile karşılaştırıldığında elbette ki daha elzemdir. Bu doğrultuda bu tür istenmeyen olayların yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınması ve işyerinizin sürekli gözetim altında tutulması en sağlıklı çözümdür. SECOM olarak geliştirdiğimiz İşyeri Alarm Sistemleri, bu doğrultudaki ihtiyaçlarınızı; En güvenilir elektronik koruma sistemi Alarm İzleme Merkezi’mizin tecrübeli çalışanları gözetiminde 7/24 koruma, Alarm çalması durumunda kolluk kuvvetlerini bilgilendirme ve olay yerine intikalini sağlama Alarm sisteminizin günlük, haftalık, aylık aktivite raporlamaları gibi hizmetler sunarak karşılamaktadır.

Günümüzde hırsızlık gibi suçlar ülke genelinde daha da sık görülmeye başlanmıştır. Bu nedenle İşyeri Alarm Sistemleri gibi hırsızlık önleme amaçlı elektronik sistemlerin kullanılması bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Hırsız Alarm Sistemleri

SECOM Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak SECOM Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Yangın ve Gaz Alarmı

SECOM Alarm Sistemine entegre edilebilen duman, ısı ve gaz algılama dedektörleri ile yangın ve gaz zehirlenmesi durumlarına karşın etkin önlem almış olursunuz. Olay anında harici ve dahili sirenler devreye girer ve yüksek sesli uyarı sağlar. SECOM Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size veya belirlediğiniz kişilere bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

acil-ambulans

Acil Sağlık Alarmı

SECOM Alarm Sistemine entegre edilen bu sistem sayesinde, işyerinizde acil ambulans gereken duruma en hızlı şekilde ilgili birimlerin uyarılması ve ambulans sevk edilmesini sağlar.

Su Baskını Alarmı

SECOM Alarm sistemine entegre edilen su baskını dedektörü ile işyerinizde meydana gelebilecek bir su baskını durumunda alarm oluşturur. Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amaçlı önce abonemize sonra ilgili kolluk kuvvetlerine bilgi verir.

Panik Butonu

SECOM Alarm Sistemi’nde tehdit, hırsızlık girişimi ve benzeri panik durumlarında tek tuşla acil polis ihtiyacınızı SECOM Alarm Merkezi’ne iletebilirsiniz. Gelen sinyal anında polis merkezine bildirilerek adrese polis yönlendirilmesini sağlar.

*Bu ürünler kiralıktır.

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın!