Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Acil Sağlık Alarmı Acil Sağlık Alarmı Hırsız Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Su Baskını Su Baskını Yangın Alarmı Yangın Alarmı Panik Butonu Panik Butonu Kamera Sistemleri Kamera Sistemleri

Yangın Alarmı

 

SECOM güvenlik, duman detektörleri ile iş yerlerinde risk faktörü olan yangın durumunda alarm oluşturur. Kablosuz duman detektör seçeneğimiz ile hem görünüm açısından estetik bir yapı hem de kurulum açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

SECOM Alarm Sistemine entegre edilebilen duman, ısı ve gaz algılama dedektörleri ile yangın ve gaz zehirlenmesi durumlarına karşın etkin önlem almış olursunuz. Duman ve gaz detektörleri belirli bir duman yoğunluğunda ve ani ısı değişikliğinde yangını algılar, veri tabanına yazılarak sistemimize yangın bilgisini ulaştırır.

Olay anında harici ve dahili sirenler devreye girer ve yüksek sesli uyarı sağlar. SECOM Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size veya belirlediğiniz çalışanlarınıza bildirerek duruma müdahale edilmesini sağlar.

Detektörler yaklaşık 50-60 m2’lik alanı kontrol edebilir. Alarm sistemlerinize entegre edilebilen duman ve gaz detektörleri yangın tehlikesine ve gaz zehirlenmelerine karşı önlem almanızı sağlar.

Olası tehlikelere karşın Duman ve Gaz detektörleri 7/24 çalışmaktadır.

İş yerinizde oluşabilecek maddi kayıpların önüne geçer; sizi ve çalışanlarınızı yangın durumunda korur. En küçük hasar ile veya hasarsız bir şekilde yangının sonuçlanmasını sağlar ve en hızlı şekilde yangına müdahale edilmesini sağlar.  Tehlikelere karşı erken müdahale ile iş yerinizin fiziki güvenliğini sağlar ve en küçük hasar ile sonuçlanmasında yardımcı olur.

 

Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amacıyla önce abonemizi, sonra ilgili güvenlik birimlerine bilgi vererek en hızlı şekilde yangına müdahale edilmesini sağlar.

 

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın