Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Acil Sağlık Alarmı Acil Sağlık Alarmı Hırsız Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Su Baskını Su Baskını Yangın Alarmı Yangın Alarmı Panik Butonu Panik Butonu Kamera Sistemleri Kamera Sistemleri

Su Baskını

İş yerinizde meydana gelecek su baskınlarına karşı hızlı alarm sistemi ile emeklerinizin sular altında kalmasına müsaade etmeyin!

Sadece hırsız ve yangın alarmının dışında SU BASKINI her insanın hayatında ortalama bir kez yaşadığı bir tehlike unsuru olarak bilinmektedir.

SECOM Alarm sistemine entegre edilen su baskını detektörü ile iş yerinizde meydana gelebilecek herhangi bir su baskını durumunda alarm oluşturur ve hasarsız veya en küçük hasar ile su baskınına müdahale edilebilir.

SECOM güvenlik ile son teknoloji ve hassas su baskını algılayıcı detektörler iş yerinizde oluşabilecek atık su borularının geri tepmesi uzatma borularındaki patlama ya da sızınlar sonuncu oluşabilecek olayları en küçük hasar ile sonuçlandırır. İş yerinizde veya deponuzda bulunan ürünlerinizin ve stoklarınızın sudan dolayı zarar görmesini engeller ve su kaybının önüne geçilir.

Su baskını detektörleri aynı zamanda nem ve sıcaklık oranı ölçen ve beklenilen değerlerin altında veya üzerinde olması halinde sizleri uyararak olası hasara karşı önlem alınır.

Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amacıyla önce abonemize, sonra ilgili güvenlik birimlerine bilgi verir.

Sudan sebeplerle canınızı sıkmayın! SECOM her zaman güvenle yanınızda.

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın