Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Acil Sağlık Alarmı Acil Sağlık Alarmı Hırsız Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Su Baskını Su Baskını Yangın Alarmı Yangın Alarmı Panik Butonu Panik Butonu Kamera Sistemleri Kamera Sistemleri

Acil Sağlık Alarmı

SECOM Alarm Sistemi’ne entegre edilen bu sistem sayesinde, iş yerinizde acil ambulans gereken durumlarda, ilgili birimlerin bilgilendirilmesi ve ambulans sevk edilmesi sağlanır.

İş yerinizde oluşabilecek kazalara hızlı müdahale hayat kurtaracaktır. Secom Güvenlik olarak siz ve çalışanlarınızın sağlıklarını önemsiyoruz.

SECOM güvenlik; hırsız alarmı, yangın alarmı ve su baskını gibi sistemlerinin yanında aynı zamanda Acil sağlık hizmeti de sunmaktadır. Alarm İzleme Merkezimiz üstün teknolojik uygulamamız ile 7/24 Acil sağlık hizmeti sağlanmaktadır.

İş yerinizde kronik hastalıkları bulunan ve bedensel engeli bulunanlar için panik anında zamanında müdahale ile olası olumsuzluklar engellemektedir.

SECOM Alarm aboneleri, acil sağlık müdahalesi ve ambulans gerektiren durumlarda şifre cihazı veya uzaktan kumanda üzerindeki butonla ambulans isteği oluşturabilirler.

SECOM Alarm Merkezi acil durum çağrısını alır almaz en kısa süre içerisinde iş yerinize ambulans yönlendirilmesi için gerekli birimlerle iletişime geçecektir.

Siz ve çalışanlarınızın sağlığı SECOM ile güvende! 

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın!

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın