Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

SECOM, Webrazzi & ShiftDelete' de

Teknoloji, yatırım ve iş dünyasının önde gelen blog sitelerinden Webrazzi ve Shiftdelete SECOM'un Türkiye'de kuracağı AR-GE merkezine yer verdi.

Yer alan haberde;

SECOM, global Ar-Ge organizasyonunun yaygınlaşması yolunda önemli bir adım atarak, Ar-Ge merkezini araştırma ve geliştirme alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olan Türkiye'de kurmanın gururunu yaşıyor.

SECOM Aktif A.Ş. Türkiye’de Ar-Ge Merkezi Kuruyor

60 yıllık Ar-Ge bilgisi ve kendi teknolojisi ile ürettiği yenilikçi ürünleri, dünyanın en büyük güvenlik hizmetleri sağlayıcılarından biri olan SECOM JAPONYA, global Ar-Ge ağını genişletmeye devam ediyor ve Ar-Ge Merkezini İstanbul’da kuruyor.

Ar-Ge Merkezini İstanbul’da kuracak olan SECOM, birçok önemli teknoloji yatırımı yapmaya hazırlanıyor ve bu noktada istihdama dayalı büyümeyi de hedefliyor.

SECOM’un Ar-Ge ekibi için sağlanacak istihdam da, geliştiriciler, bulut uzmanları ve developers uzmanları arıyor, CV’lerinizi SECOM İnsan Kaynakları ik@secomtr.com adresine gönderebilirsiniz

SECOM yöneticileri şunları ekliyor;

‘’Ar-Ge bizim için asla bitmeyecek bir yolculuktur. Geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojiler sayesinde global bir platformda iddialı bir konuma sahibiz ve Ar-Ge her zaman önceliğimiz olmaya devam edecektir. Ar- Ge'ye yaptığımız yatırımların SECOM'un geleceğine yaptığımız yatırımlar olduğunun farkındayız. Ar-Ge ekibimizle çıktığımız yolculuk bizim için bitmeyecek bir yolculuktur.’’

Ict kavramı ingilizce "Information and Communication Technology" cümlesinin kısaltmasıdır ve Türkçe'de "Bilgi ve İletişim Teknolojileri" anlamına gelmektedir.

BPO (Bank Payment Obligation) veya dilimize çevrilebilecek haliyle “Banka Ödeme Yükümlülüğü” banka garantili olmayan ödeme yöntemleri (Mal mukabil, vesaik mukabili ödeme vs.) için banka güvencesi ve geniş finansman imkanları sağlayan yeni bir bankacılık ürünüdür.

SECOM Kimdir?

1962 yılında Japonya’nın ilk güvenlik hizmetleri sağlayıcısı olarak kurulan SECOM 1966 yılında, Japonya'da ticari kullanım için ilk çevrim içi güvenlik sistemini geliştirmiş ve ülke çapında bir altyapı inşa etmiştir. Her zaman, her yerde güvenlik hissi veren, yaşamın daha konforlu ve rahat olmasını sağlayan hizmetler ve sistemleri geliştirmeye devam etmektedir.

Dünya çapında yalnızca güvenlik hizmetleriyle sınırlı kalmayıp, yangından korunma hizmetleri, sağlık hizmetleri, sigorta hizmetleri, coğrafi bilgi, ICT / BPO ve gayrimenkul alanlarında da faaliyet gösteren SECOM, 60 bini aşkın çalışanıyla 18 ülke ve bölgede yerel ihtiyaçlara göre özel olarak geliştirilmiş hizmetler sunmaktadır.  Dünya genelinde 3,4 milyonu aşkın alarm abonesi bulunan SECOM, 2019 yılında Aktif Bank ile beraber kurulan ortaklıkta Türkiye’de yaygın bayi ağıyla 81 ilde hizmet vermektedir.

Ayrıca uluslararası operasyonlar ile 17 ülkede şirketler kurmuştur; İngiltere, Avustralya, Tayvan, Kore, Çin, Tayland, Malezya, Singapur, Endonezya, Vietnam, Myanmar, Filipinler, Hindistan, İsveç, Türkiye, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri’nde genişlemeye devam etmektedir.

 

Haber Kaynaklarımız;

SECOM Aktif A.Ş İstanbul Türkiye’de Ar-Ge Merkezi Kuruyor - Webrazzi

SECOM Aktif A.Ş, İstanbul'da Ar-Ge merkezi kuruyor - ShiftDelete.Net

Alternate Text
Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın