Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

SECOM Singapur ve Malezya'da

Japon Güvenlik ve Teknoloji şirketi olan SECOM, Malezya ve Singapur’daki güvenlik hizmetleri sunan iki şirketi kendi bünyesine alarak Asya pazarında hızla büyümeye devam ediyor! 

SECOM Grup, Malezya ve Singapur’daki iki güvenlik şirketinin tüm hisselerini satin alarak, SECOM’un yan kuruluşu olarak ilerlemeye devam edecekler. 

Her iki şirket de Johnson Controls International PLC’nin bir yan kuruluşu olarak; konut ve büyük-küçük ölçekli ticari işletmelere güvenlik hizmetleri sunmaktadır.  Bunun yanı sıra da ülkelerinde bulunan Bankalar, devlet kurumları ve özel sektördeki firmaların güvenlik sistemleri ihtiyaçlarını üstün teknolojik çözemlerle karşılamaktadır. 

Japon güvenlik ve teknoloji şirketi SECOM, toplam 14 ülkede ve bölgede ofis ve kurumsal tesislerin güvenlik hizmetlerini sağlayarak, global pazardaki payını genişlemeye devam edecektir. 

SECOM Ailesi tüm çalışanları ile birlikte insan odaklı, dürüstlük, evrensel ilkeleri ve değerleri çerçevesinde pazardaki güvenlik hizmet operasyonlarını genişleterek; her iki şirketle olan sinerjiyi en üst düzeye çıkaracaktır. 

Alternate Text
Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın