Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

SECOM Hong Kong Pazarında

Japon Güvenlik ve Teknoloji şirketi olan SECOM,  Hong Kong’da güvenlik hizmetleri sunan şirketi kendi bünyesine alarak Asya pazarında hızla büyümeye devam ediyor! 

SECOM Grup, Hong Kong’da bulunan güvenlik şirketinin tüm hisselerini satin alarak, SECOM’un yan kuruluşu olarak ilerlemeye devam edecek. 

Johnson Controls International PLC’nin bir yan kuruluşu olan şirket, konut ve ticari işletmelerde güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra pazarda bulunan lider firmaların güvenlik sistemleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Japon güvenlik ve teknoloji şirketi SECOM, toplam 14 ülkede ve bölgede ofislerin ve kurumsal  tesislerin güvenlik hizmetlerini  sağlayarak, global pazardaki payını genişlemeye devam edecektir. 

SECOM Ailesi, tüm çalışanları ile birlikte insan odaklı, dürüstlük, evrensel ilkeleri ve değerleri çerçevesinde pazardaki güvenlik hizmet operasyonlarını genişleterek; şirketle olan sinerjiyi en üst düzeye çıkaracaktır. 

 

Alternate Text
Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın