Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Acil Sağlık Alarmı Acil Sağlık Alarmı Hırsız Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Yangın Alarmı Yangın Alarmı Su Baskını Su Baskını Panik Butonu Panik Butonu Kamera Sistemleri Kamera Sistemleri

Yangın Alarmı

SECOM güvenlik duman detektörleri ile evinizde meydana gelebilecek; hepimizin hayatında risk faktörü olan yangın durumunda alarm oluşturur.

Alarm sistemlerinize entegre edilebilen duman ve gaz detektörleri sayesinde evinizde meydana gelebilecek yangın tehlikesine ve gaz zehirlenmelerine karşı önlem almanızı sağlar.

 

Duman ve gaz detektörleri belirli bir duman yoğunluğunda ve ani ısı değişikliğinde yangını algılar, veri tabanına yazılarak sistemimize yangın bilgisini ulaştırır. Detektörler yaklaşık 50-60 m2’lik alanı kontrol edebilir. Olası tehlikelere karşın Duman ve Gaz detektörleri 7/24 çalışmaktadır.

 Kablosuz duman detektör seçeneğimiz ile hem görünüm açısından estetik bir yapı hem de kurulum açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

Evinizde oluşabilecek maddi kayıpların önüne geçer; sizi ve sevdiklerinizi yangın durumunda korur. En küçük hasar ile veya hasarsız bir şekilde yangının sonuçlanmasını sağlar ve en hızlı şekilde yangına müdahale edilmesini sağlar.  Tehlikelere karşı erken müdahale ile evinizin fiziki güvenliği ve ailenizin güvenliği emin ellerde!

 

Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amacıyla önce abonemizi, sonra ilgili güvenlik birimlerine bilgi vererek en hızlı şekilde yangına müdahale edilmesini sağlar.

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın