Ücretsiz Teklif İsteyin
Hemen Arayın
veya formumuzu doldurun, En kısa sürede uzman güvenlik
danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
İl Seçiniz
İstanbul Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Mersin Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Acil Sağlık Alarmı Acil Sağlık Alarmı Hırsız Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Yangın Alarmı Yangın Alarmı Su Baskını Su Baskını Panik Butonu Panik Butonu Kamera Sistemleri Kamera Sistemleri

Su Baskını

SECOM Alarm sistemine entegre edilen su baskını detektörü ile evinizde meydana gelebilecek herhangi bir su baskını durumunda alarm oluşturur!

 

Evinizde alacağınız güvenlik önlemleri; sadece hırsız ve yangın alarmının dışında SU BASKINI zamanda her insanın hayatında ortalama bir kez yaşadığı bir tehlike unsuru olarak bilinmektedir.

 

SECOM güvenlik siz işyerinizde, tatilde veya gece yarısı olası su baskınlarına karşı sizlere erken haber vererek hasarsız veya en küçük hasar ile su baskınına müdahale edilebilir.

 

SECOM güvenlik ile son teknoloji ve hassas su baskını algılayıcı detektörler evinizde oluşabilecek atık su borularının geri tepmesi, çamaşır ve bulaşık makinelerindeki uzatma borularındaki patlama ya da sızınlar sonuncu oluşabilecek olayları en küçük hasar ile sonuçlandırır. Evinizde bulunan mobilyaların, duvarların sudan dolayı zarar görmesini engeller ve su kaybının önüne geçilir.

 

Su baskını detektörleri aynı zamanda evinizdeki nem ve sıcaklık oranı ölçen ve beklenilen değerlerin altında veya üzerinde olması halinde sizleri uyararak olası hasar için önlem alınır. Su baskını ve nem oranından dolayı oluşacak rutubet ile alerjik astım hastalığını da engellemiş olacaktır.

 

Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amacıyla önce abonemize, sonra ilgili güvenlik birimlerine bilgi verir. Sudan sebeplerle canınızı sıkmayın! SECOM her zaman güvenle yanınızda.

Tehlikelere karşı geç olmadan önlem alın! Kendi SECOM’unu Yarat Kendi SECOM’unu Yarat Ücretsiz Teklif Alın Ücretsiz Teklif Alın